Infosrautas

Pasirinkite temą
Lietuviai žada perspjauti „Top Gear“: tokios laidos šalyje dar nebuvo
2017-02-05 / #arPasirašysi

Daugeliui benzingalvių Jeremy Clarksono ar „Top Gear“ vardai tikrai nėra svetimi. Tačiau jau netrukus automobilių entuziastai gali turėti savo naujus favoritus, o, svarbiausia, jie bus su lietuvišku akcentu.

Jau kitą savaitę eterį išvys naujai iškepta laida apie automobilius. „Ar pasirašysi?“ – tai naujas ambicingas projektas, kuris žada daugybę naujovių, kokių nė viena lietuviška laida apie automobilius dar nėra pasiūliusi.

„Pats laidos pavadinimas reiškia, visų pirma, ar apskritai pasirašysi sėsti prie „Fiat Multipla“ vairo, nes tai viena baisiausių mašinų, mūsų manymu. O kitas dalykas, ar pasirašysi, tai mes norime surinkti visų žinomų Lietuvos žmonių parašus ant šitos mašinos“, – naujienų portalui Alfa.lt kalbėjo laidos vedėjas Tomas Jankauskas.

Pasak jo, „Ar pasirašysi“ – lenktynių ir pokalbių laida mašinų mėgėjams, kur kiekvienos laidos pagrindinis svečias bus vis kita garsi Lietuvos asmenybė, gaunanti galimybę išbandyti Autobilis.lt mašiną „Fiat Multipla“ ir ant jos pasirašyti, taip įamžinant savo buvimą laidoje.

 

Ar pasirašysi?

„Lietuvos žinomi žmonės su „Fiat Multipla“ važiuoja „Plytinės kartodrome“ ratą greičiui, to nelabai kur yra buvę (lietuviškoje laidoje apie automobilius – red. past.). Dar viena laidos formato dalis yra ta, kad mes pas save taip pat pasikviečiame žinomą žmogų ir su jo visa šeimyna išbandome iš salono paėmę kokį nors visureigį“, – atviravo laidos vedėjas.

Šios laidos vedėjai – Tomas Jankauskas ir Indrė Stonkuvienė. Simboliška, kad pirmoje laidoje svečiavosi Indrės vyras ir visiems puikiai žinomas aktorius Mantas Stonkus, kuris su savo vaikais gavo galimybę išbandyti itin galingą visureigį „Mercedes-Benz GL63 AMG“.

Ar pasirašysi?

Beje, tai tikrai nebus vienintelis toks išskirtinis automobilis laidoje „Ar pasirašysi?“. „Mercedes G 4X4“, „Porsche 993 Turbo“, „Porsche Panamera“ bei „Lamborgini Gallardo Performate Spider“ – tik keletas išskirtinių žaisliukų, kuriuos bus galima išvysti naujame projekte.

„Aš galvoju, kad tokių automobilių, kokie bus mūsų laidoje, Lietuvoje apskritai dar nėra buvę, pavyzdžiui, „Lamborghini Gallardo Performante“ ar paskutinis oru ventiliuojamas „Porsche“. Tai mes turėjome puikią galimybę tuos automobilius pamatyti, juos pačiupinėti ir aptarti“, – skirtumus nuo kitų lietuviškų laidų apie automobilius vardijo T. Jankauskas.

Beje, jau pirmoji laida neapsiėjo be kuriozų. Filmuojant laidą paaiškėjo, kad vienas iš automobilių yra vogtas. Kadangi laidos „Ar pasirašysi?“ kūrėjai išskirtinius automobilius atsigabena iš užsienio, toks netikėtas scenarijus tikrai nustebino daugelį.

„Mes turėjome nufilmuoti testdraivą su „Lamborghini“. Mes visą dieną turėjome važinėti su „Lamborghini“, jį bandome, važiuojame į servisus, šnekamės ir iš to sukuriame filmuką... Kadangi tas dvi dienas lijo, o tas „Lamborghini“ yra be stogo, tai mes nutarėme „Lamborghini“ testdraivą padaryti po laidos ir, deja, po laidos automobilis nukeliavo tiesiai į policijos aikštelę“, – atskleidė laidos vedėjas.

Ar pasirašysi?

Tai laidos kūrėjams sukėlė nemažai nesklandumų. Vis dėlto pirmoji „Ar pasirašysi?“ laida startuos jau kitą savaitę. Ją žiūrovai galės išvysti naujienų portale Alfa.lt bei Autobilis.lt puslapyje ir „Facebook“ paskyroje.

Beje, laidos kūrėjai prasitarė, kad kitose laidose galbūt išvysime ir politiką Gabrielių Landsbergį su šeima bei Kauno „Žalgirio“ aukštaūgį Antaną Kavaliauską, kuris kasdien važinėja itin galingu ir retu automobiliu „Audi RS7“.

Šaltinis: alfa.lt

Ankstesnis Sekantis