Infosrautas

Pasirinkite temą
Kaip sėkmingai parduoti automobilį?
2017-04-25 / Autobilis kalbina

Kartais noro parduoti automobilį neužtenka. Ne visada veikia ir pasyvus skelbimų patalpinimas pardavimų portaluose. Norintiems greitai ir sėkmingai parduoti automobilį reikia panaudoti keletą nesudėtingų ir laiko beveik neatimančių gudrybių. Smalsu kokių? Pasidalinsime keliais patarimais!

1. Sukurkite patrauklų skelbimą

Žmonės myli akimis. Tai galioja ir įsigyjant įvairias prekes, taip pat ir automobilį. Todėl norint patraukti potencialaus pirkėjo dėmesį, reikia sukurti skelbimą, kuris „užkabintų“. Pirmiausia, fotografijos – automobilis jose turi būti švarus, atrodyti techniškai tvarkingas. Ir pati nuotraukų kokybė turėtų būti geresnė nei vidutinė, todėl geriau nuvaryti automobilį į aikštelę ar nuošalesnį keliuką prie pievos, kad būtų nufotografuotas iš visų pusių gražiame fone. Kai kurie juokaudami nufotografuoja šunį, katę ar net ožį bagažinėje – tai išties patraukia dėmesį. Siekiant parduoti automobilį galimos visos priemonės.

Žinoma, nepamirškite ir pačio skelbimo teksto. Jis gali būti ir paprastas, tačiau svarbiausia, privalo būti informatyvus bei atsakyti į visus ar bent daugelį galinčių kilti klausimų. O jei turite sugebėjimą gražiai rašyti ir kurti istorijas – parašykite parduodamo automobilio istoriją. Smagus tekstas patraukia akį daug dažniau, nei nykus kelių žodžių kratinys.

2.  Išnaudokite socialinius tinklus

Patalpinti skelbimą į automobilių pardavimo portalą, tokį kaip autobilis.lt yra geras žingsnis. Pardavimas internetu veiksmingas nesvarbu kokiame mieste gyvenate, ar Klaipėdoje, ar Balbieriškyje. Tačiau internete, jūs esate vienas iš daugelio pardavėjų. Tuo tarpu savo Facebook, Twitter ar kito socialinio tinklo profilyje esate žinomas ir patikimas asmuo, turintis draugų. Pasidalinkite skelbimu socialiniuose tinkluose ir paprašykite draugų juo taip pat pasidalinti. Galbūt tarp draugų draugų yra žmogus ieškantis būtent tokio automobilio. Bendrų pažįstamų turėjimas prideda pasitikėjimo, tad pirkėją rasti dažnai daug paprasčiau būtent pasiskelbus socialiniuose tinkluose. 

3. Automobilių supirkimas - alternatyvi pardavimo išeitis

Šiuo metu populiariausias automobilio pardavimo būdas – skelbimai internete, tačiau yra ir daugiau variantų. Pavyzdžiui, pardavimas turguje. Tai dar senesnis būdas nei interneto portalai, tačiau veiksmingas ir šiais laikais. Visgi ne itin tinkamas tiems, kurie nori parduoti nedelsiant. Greičiausias ir šiuo metu sparčiausiai populiarėjantis būdas pakeisti automobilį – automobilių supirkimo paslauga. Automobilių supirkimas Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje jau tapo tokia pat įprasta paslauga kaip ir, pavyzdžiui, automobilių nuoma ar plovimas.  Populiarumo priežastis paprasta – automobilis įvertinamas ir nuperkamas per porą dienų, tad nereikia jokių skelbimų, jokio laukimo, ypač kuomet parduoti reikia skubiai (reikalingi pinigai, išvykstama iš šalies ar pan).

Taigi, apibendrinant, norint parduoti automobilį, reikia skirti dėmesio skelbimo formavimui, fotografijoms, būtinai išnaudoti socialinius tinklus siekiant kuo plačiau paskleisti žinią, jog parduodate automobilį.

Ankstesnis Sekantis