Infosrautas

Pasirinkite temą
Automobilių supirkimas – paslauga, kuri taupo gamtą ir žmogaus piniginę
2022-03-14

Turite nereikalingą transporto priemonę ir norite iš jos kuo daugiau uždirbti? Žinoma, pardavimas yra geriausias žingsnis. Tačiau ne visi žino, kad parduoti galima ne tik fiziniams asmenims, kurie dažniausiai labai aktyviai derasi, tačiau ir supirkėjams, kurie gali Jums pasiūlyti ne tik gerą kainą, tačiau ir patrauklias paslaugas, kurios apima dokumentų sutvarkymą, atsakymus į klausimus bei kitas smulkmenas.

1. Superkami bet kokio stovio automobiliai

Automobilių supirkimas yra vertinamas dėl daugelio priežasčių, tačiau bene labiausiai dėl to, kad galima parduoti bet kokio stovio transporto priemones. Natūralu, kad rasti interesantą, kuris pirktų mašiną po avarijos arba tokią, kuri yra su dideliais defektais ir nevažiuojančią – bus sunku. Galbūt net ir neįmanoma, o pasiūloma suma – savininkui dažnai juokinga.

Tuo tarpu supirkėjai mielai moka ir už tokio stovio mašinas, kadangi jie turi žinių, kaip galima iš jos gauti kuo daugiau naudos, tad natūralu, kad sumoka brangiau už auto, kuri, atrodo, jau nebėra veiksminga, funkcionali. Sakydami, kad supirkėjai sumoka už beveik bet kokio stovio mašiną - tą ir turime omeny. Jie superka net ir tokias, kurios jau visiškai nebevažiuoja. Dažniausiai patys atvyksta iki konkrečios vietos ir su tralu pasiima automobilį, tad savininkui nereikia nieko daryti.

Žinoma, tik pasirašyti dokumentus ir tuo pačiu pasiimti pinigus, kurie dažniausiai nustebina gerąja prasme. Svarbiausia, kad tokias auto superka daugelis įmonių, tad konkurencija galiausiai atveria galimybes kiekvienam, rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Tiek kainos, tiek kitomis prasmėmis. Galima drąsiai sakyti, kad automobilių supirkimas yra galimybė uždirbti iš nieko. Iš to, kad žmogui jau atrodo kaip šiukšlė.

2. Ekologiška ir tvaru

Tai, kad įmonės superka automobilius – nauda ne tik tam, kuris parduoda, ir tuo pačiu tam, kuris perka, tačiau taip pat ir gamtai už kurią esame atsakingas kiekvienas iš mūsų. Džiugu, kad vis daugiau žmonių stengiasi gyventi tvariai. Taip mes kuriame tokią aplinką, kurioje esame saugūs mes ir tuo pačiu yra saugūs mūsų vaikai.

Kaip automobilių supirkimas prisideda prie ekologiško gyvenimo būdo? Pirmiausia tuo, kad seno stovio, dažniausiai jau atrodo nenaudojamos mašinos - vėl gali būti panaudojamos antrą kartą. Žinoma, tam reikalingos patyrusios meistro rankos. Paprasčiausiai jie gali iš seno automobilio paimti dalis ir įdėti jas į naujas mašinas. Taip jos yra prikeliamos antram gyvenimui, o kuo daugiau kartų viena transporto priemonė bus naudojama – tuo galiausiai gamta bus dėkingesnė, kadangi tai mašina naujų daiktų gamybą, vartojimą ir tuo pačiu gamtos teršimą.

Žinoma, ekologija yra neatsiejama nuo to, kad vienas daiktas būtų naudojamas kuo ilgiau. Tačiau sutikite, kad šiuolaikinės technikos galimybės yra kur kas inovatyvesnės, tad ir siūlomos naujos transporto priemonės yra kur kas draugiškesnės aplinkai. Tikrai verta senus automobilius parduoti supirkėjams ir tuo pačiu įsigyti naujesnius, kurie yra kur kas mažiau taršūs. Taip pat galima pasinaudoti APVA parama, kuri leidžia gauti ne tik paramą naujos mašinos pirkimui, tačiau ir dviračiui arba elektriniam paspirtukui. Džiugu, kad vis daugiau žmonių taria sudie senoms mašinoms, kurios teršia gamtą ir renkasi inovatyvesnes. Tik reikia nepamiršti, kad tokiu atveju seno modelio mašina turi būti tinkamai utilizuota. Dėl to geriausia yra tartis su supirkėjais, kurie gali išduoti pažymą, kad jiems buvo pristatyta sena Jūsų mašina ir turite teisę gauti kompensaciją, kurią duoda valstybė.

3. Greitis - prioritetas daugeliui

Greitas automobilio pardavimas, žinoma, prioritetas daugeliui. Dažnas dažnas teigia, kad tai yra įmanoma tik svajonėse. Tačiau ar tikrai? Taip, fiziniai asmenys, kurie ieško sau mašinos kasdien naudojimui – dažniausiai labai daug klausia dėl smulkmenų, labai daug derasi... Tai yra normalu. Juk jie perka mašiną savoms reikmėms, tad jiems labai svarbu, kad viskas iki mažiausių smulkmenų būtų taip, kaip reikia. Tačiau supirkėjai dažniausiai ne tik kad ne tokie detalūs, tačiau ir neskiria dėmesio tokios smulkmenoms kaip kad estetika ar panašiai. Jiems dažniausiai rūpi konkrečios mašinos dalys, tad jie taip detaliai neanalizuoja kiekvienos smulkmenos. Ne veltui yra sakoma, kad tie, kurie taupo laiką – visada turi rinktis supirkėjus, kadangi jų paslaugos – visada suteikiamos kur kas greičiau.

Patogu, kad šiuo metu galima sutaupyti dar daugiau laiko ne kreipiantis į kiekvieną supirkėją asmeniškai, tačiau būtent suradus internetinius puslapius, kurie vienija didžiausias įmonės Lietuvoje. Vieną kartą užpildysite užklausą, kuri bus persiųsta daugeliui įmonių. Kiekviena įvertins ir tos, kurioms reikalinga Jūsų mašina, žinoma, susisieks. Galiausiai, bus galima ne tik greitai gauti uždarbį iš auto, tačiau gauti būtent patį didžiausią uždarbį, o tai tikrai daugeliui yra prioritetas. Galiausiai, taip pat greitai sudaroma pirkimo-pardavimo sutartis, taip pat greitai galima sulaukti specialistų, kurie atvyks iki Jūsų namų ir patys pasiims mašiną. Ir jokio skirtumo, ar ji dar važiuoja, ar nebe. Taigi, viskas – Jūsų patogumui ir tuo pačiu taupumui. O juk laikas yra brangiausia valiuta, tiesa?

Taigi, jeigu jums tikrai reikia kuo greičiau parduoti auto arba paprasčiausiai neturite laiko tartis su fiziniais asmenimis dėl smulkmenų, kadangi tai vargina – supirkėjai vienareikšmiškai yra geriausias pasirinkimas.

4. Supirkėjų pasirinkimas

Taigi, supratus, kad automobilių supirkimo paslauga yra tai, ko reikia daugeliui – laikas yra ieškoti įmonės, kurios teikiamos paslaugos Jums labiausiai tinka. Kaip jau minėjome – visada geriausia yra rinktis internetinius puslapius, kuriuose galima užpildyti vieną užklausą, kuri bus persiųsta daugeliui įmonių. Tuomet ta, kuriai tiks Jūsų pasiūlymas, pati su Jumis susisieks. Žinoma, visada reikia skirti dėmesio smulkmenoms, kadangi tai garantuoja paslaugų kokybę. Kelis esminius rodiklius pateiksime žemiau.

- Svarbu ne tik kaina, kuri bus gaunama už auto, tačiau ir kiti galimi mokesčiai, kuriuos kartais turi susimokėti auto pardavėjas. Būtinai pasidomėkite, ar Jūsų pasirinkta įmonė juos taiko.

- Siūlome parduoti tik tiems, kurie siūlo paslaugas legaliai. Tai yra garantija, kad viskas bus taip, kaip žadėta ir tuo pačiu Jūsų procesą gins Vartotojų teisės.


- Svarbu, kad kuo greičiau būtų sudarytas pirkimo-pardavimo aktas. Nebūkite ramus iki tol, kol mašinos nebus perrašyta. Blogai, kai ją naudoja kitas žmogus, tačiau jūs vis dar skaitotės savininkas.


- Taip pat reikia kuo detaliau susipažinti su pardavimo sąlygomis, kurios dažniausiai atsiujančiomis el. paštu.


- Rinkitės tuos, kurie ne tik perka, tačiau ir atvyksta iki reikalingos vietos. Tai dažniausiai leidžia auto savininkams nesukti galvos dėl smulkmenų, kadangi patys supirkėjai jas derins.


- Nors daugelis supirkimo punktų perka bet kokio stovio mašinas, tačiau kitiems gali reikti tokių, kurios dar važiuoja. Jeigu jūsiškė  nebe funkcionali – rinktis reikia konkrečią įmonę.


- Kai kuriems auto savininkams yra labai svarbu, kad mašina būtų perduota tiems, kurie tikrai siūlo ekologiškas paslaugas. Dažniausiai tokios įmonės tai labai viešai afišuoja. Teigia, kad konkrečios autodalys bus perdirbtos ir panašiai. Džiugu, kad vis daugiau žmonių teikia tam prioritetą ir renkasi įmones, kurios dirba tvariai.


- Visada galima daugiau dėmesio skirti ir bendravimui bei žiūri, ar įmonė noriai atsako į jums rūpimus klausimus.


- Visada galima skaityti kitų žmonių komentarus apie tam tikrą supirkimo punktą. Esame tikri, kad tai padės greičiau rasti jums tinkamą pasiūlymą.

Kadangi daugelis aspektų gali būti padaromi nuotoliniu būdu – tai puiki galimybė rasti geriausią pasiūlymą, kuris leis išvengti bet kokių galimų nesklandumų.

5. Kur dėti nebevažiuojančią auto arba kodėl išmesti - didelė bauda?

Kalbant apie bet kokio stovio auto supirkimą norime pasikartoti, kad tai yra labai ekologiškas žingsnis ir džiugu, kad vis daugiau įmonių superka tokias auto, ir vis daugiau žmonių – jas parduoda. Juk galima uždirbti iš nieko, iš to, kad žmogui jau nebėra reikalinga. Tačiau jeigu jis nuspręs, kad jau nebereikalinga auto bus išmetama į mišką – tai jam užtrauks tikrai gana didelę atsakomybę. Šiuo metu baudos nėra mažos ir tikrai vis labiau auga, kadangi mūsų valstybė kartu su visu pasauliu stengiasi kurti kuo tvaresnę aplinką, kurioje galima geriau gyventi. Galiausiai, tai yra kiekvieno iš mūsų rankose, tad veždami šiukšles – kenkiame ne tik gamtai, tačiau ir sau bei savo vaikams. Jeigu neturite laiko rūpintis auto supirkimu – susisiekite su bet kuria, pačia pirma įmone, kuri siūlo tokias paslaugas. Jeigu jums nereikia uždarbio – esame tikri, kad įmonė labai greitai atvyks iki pat Jūsų namų ir pasiimt mašiną. Kad ir kur esate. Tai yra svarbiausia. Pačiam žmogui nereikia nieko daryti, tik padėti parašą, kuris įtvirtina, kad auto yra parduota. Viskas labai greita ir paprasta. O nuostabu tai, kad, visgi, galima iš to uždirbti. Gal ir nelabai daug, kai auto visiška nebenaudinga, tačiau bet koks pliusas – jau yra pliusas, kadangi savo paties pastangų dėti nereikės.

6. Dabar geriausias laikas keisti automobilį

Jeigu turite seną transporto priemonę, kuri jums pabodo – šiuo metu yra pats geriausias laikas jos keitimui. Džiugu, kad vis daugiau žmonių stengiasi gyventi ne tik tvariau, tačiau taip pat ir patogiau. Paprasčiausiai galima gauti ne tik kompensacijas mažiau taršaus auto įsigijimui, tačiau ir pardavus seną automobilį supirkėjams – tuo pačiu gauti nemažai pinigų, kurie gali tapti labai puikia investicija naujos mašinos pirkimui. Žinoma, puiku tai, kad dažniausiai auto supirkimo paslaugas siūlantys žmonės taip pat siūlo ir auto pardavimo darbus. Dažniausiai susitarus su viena įmone, kuri teikia tokį platų paslaugų spektrą, galiausiai galima sumokėti mažiau, uždirbti kuo daugiau. Supirkėjai visada labai mėgsta tokius sandorius, tad reikia susisiekti su jais asmeniškai ir tuo pačiu išsakyti savo lūkesčius. Kuo detaliau jie bus aptarti – tuo kiekvienas galės būti ramesnis, kad gaus jam labiausiai tinkamą pasiūlymą. O šiuo atveju jis apima ne tik geros kokybės auto, tačiau taip pat ir senos pridavimą. O juk ir tai yra darbas, tad labai gera, kai jis gali būti atliekamas už jus. Gera, kad šiuo metu kiekvienas gali džiaugtis ekologiška ir tuo pačiu patogiau auto, kuri leis be jokio vargo įveikti net ir labai didelius atstumus

Ankstesnis